sport
sport
sport
Lap top

DELL INSPIRON 17 (5748) i3

 • Процесор: Intel Core i3-4030U (до 1.90GHz)
 • Меморија: 4GB DDR3L (1600MHz)
 • Графичка картичка: NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L
 • Гаранција: 3 години
759 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
Lap top

HP 250 + ТАБЛЕТ

 • Процесор: Intel Celeron N2840 (до 2,16GHz; 2MB Cache)
 • Тврд диск: 500GB (5400 rpm) SATA
 • Вклучен оперативен систем Windows 8.1 Bing 64
 • Промоција: Бесплатен HP Slate 8 1401 таблет, количините се ограничени
495 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди
TV

SONY KDL-32R410

 • Тип: LED, HD Ready
 • Екран: 32 / 81 (инчи / cm)
 • Резолуција: 1.366 x 768
 • Видео: Motionflow XR 100 Hz
  399 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
TV

PHILIPS 40PFH4509

 • LED Smart, Full HD
 • Екран: 40 / 102 (инчи / cm)
 • Гаранција: 2 години
585 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди
Tablet

ТАБЛЕТ LENOVO A5500 + GENIUS СЛУШАЛКИ

 • Процесор: 1,3GHz Quad-core (Cortex A9)
 • Екран: 8" HD IPS (1280x800)
 • Пренос на податоци: Wi-Fi
 • Подарок: Genius GHP-200V слушалки
340 ден.

Месечна цена за плаќање на 24 рати на телефонска сметка

Повеќе

NIKON D3300 kit 18-55 mm VR

 • Резолуција нa фотографија (max): 6000 x 4000
 • 24,2 Mpix (DX формат) CMOS сензор
 • NIKKOR објектив 18-55 VR
 • D-Movie – HD видео запис (1920 x 1080)
1.539 ден.

Месечна цена за плаќање на 24 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди

3 Max пакети

Со 3 Max пакетите телевизија, интернет и телефонија во едно! Почнувајќи од 1.199 ден. со вклучени бесплатни минути и попусти, интернет и повеќе од 80 ТВ канали.

Повеќе

Видеотека

Од видеотека на MaxTV, изнајмете филмови и други содржини, 24x7. Достапни се филмови од различни жанрови, кои често се надополнуваат и менуваат.

Видеотека

Optic пакети

Со врвна оптичка технологија до огромни, симетрични интернет брзини и 2 телефонски линии.

Повеќе
HotSpot

Telekom HotSpot

Сурфајте бесплатно и неограничено на повеќе од 500 Telekom HotSpot локации.

Повеќе
Плати сметка онлајн

Плати сметка со VISA или MasterCard од која било банка.

Повеќе
Е-сметка

Директен пристап до сметките и можност за плаќање.

Провери
T-Home webmail

Пристапи до email пораките од каде било!

Најави се
Мој клуб

Изберете подарок од огромната понуда на Мој клуб.

Повеќе