sport
sport
Tablet
Internet promo
Mobile phone
Lap top

LENOVO G510 + ПРИНТЕР

 • Intel Core I5-4200M (до 3,1 turbo GHz)
 • Тврд диск: 1TB HDD + 8GB SSHD
 • Графичка картичка: AMD Radeon R7 M265 2GB
 • Додаток:  Xerox Phaser 3010 принтер
749 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
Lap top

DELL INSPIRON 3521 i3 ПАКЕТ

 • Процесор: Intel Core i3-3217U (до 1.80GHz)
 • Тврд диск: 500GB (5400rpm) SATA
 • Графичка картичка: 1GB AMD Radeon HD 7670M
 • Додаток: Verbatim Flash Drive USB 2.0 8GB
569 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди
TV

SAMSUNG UE40H5500

 • Тип: LED Smart, Full HD
 • Екран: 40 / 102 (инчи / cm)
 • Резолуција: 1920 x 1080
 • Smart функции: Пристап до социјални мрежи, WiFi Direct, контрола со таблет/паметен телефон
809 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
TV

Sony KDL-42W705B

 • Тип: Edge LED Smart, Full HD
 • Екран: 42 / 107 (инчи / cm)
 • Резолуција: 1920 x 1080
 • Режим за фудбал во живо
899 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди
Tablet

ALCATEL OT Pop 8 Wifi

 • Процесор: 1,3GHz Quad-core
 • Екран: 8" WXGA IPS (1280x800)
 • Пренос на податоци: Wi-Fi
380 ден.

Месечна цена за плаќање на 24 рати на телефонска сметка

Повеќе

LG K 12 AH/EK

 • Тип на климатизер: BIO Plasma
 • За простории до 60 м2
 • Капацитет на ладење/греење: 3,52/3,75 kW
 • Гаранција: 3 години
1.045 ден.

Месечна цена за плаќање на 24 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди

3 Max пакети

Со 3 Max пакетите телевизија, интернет и телефонија во едно! Почнувајќи од 1.199 ден. со вклучени бесплатни минути и попусти, интернет и повеќе од 80 ТВ канали.

Повеќе

Видеотека

Од видеотека на MaxTV, изнајмете филмови и други содржини, 24x7. Достапни се филмови од различни жанрови, кои често се надополнуваат и менуваат.

Видеотека

Optic пакети

Со врвна оптичка технологија до огромни, симетрични интернет брзини и 2 телефонски линии.

Повеќе
HotSpot

Telekom HotSpot

Сурфајте бесплатно и неограничено на повеќе од 500 Telekom HotSpot локации.

Повеќе
Плати сметка онлајн

Плати сметка со VISA или MasterCard од која било банка.

Повеќе
Е-сметка

Директен пристап до сметките и можност за плаќање.

Провери
T-Home webmail

Пристапи до email пораките од каде било!

Најави се
Мој клуб

Изберете подарок од огромната понуда на Мој клуб.

Повеќе